درباره تموک

دربارهتموک


نام تموک ؟

این نام بر گرفته از اولین حرف کلمات زیر

تامین: “(ت)امین”

مواد: “(م)واد”

و: “(و)”

کالا: “(ک)الا”

تموک در لغت به معنی پیکان پهنی است که از کمان خارج شده و به سوی هدف در حال حرکت می باشد.

اپلیکیشن تموک چیست؟

اپلیکیشن تموک راهی نوین برگرفته از سیستم سنتی در مراودات تجاری است.

اپلیکیشنی که روش سنتی را بروز نموده تا مراودات تجاری راحت تر و با امکانات بهتری انجام گیرد.

تموک اپلیکیشنی است که فعالین محترم در صنایع تولید و یا بازرگانی می توانند با استفاده از آن همه امور مربوط به خرید و فروش مواد و کالای خود را مدیریت نمایند.

لذا فعالین محترم تولیدی و بازرگانی با استفاده از این اپلیکیشن روند سنتی مانند ارسال فکس و…  را در ثبت سفارش یا پیش فاکتور کنار گذاشته و همه نیازهای مربوط به مراودات و ارتباطات تجاری خود را با امکاناتی بسیار به روزتر (با نصب این اپلیکیشن در گوشی راننده بصورت آنلاین می توانید از مکان کالای خود مطلع و کالا را رهگیری نمایید) تنها از طریق اپلیکیشن تموک می توانند پیگیری نمایند.

درباره ما:

دنیای ده سال پیش با آنچه که امروز می بینیم تفاوت های عمده و جزئی بسیاری دارد. پنجاه سال که به عقب بازگردیم این فاصله بیشتر می شود، حالا اگر یک سفر کوتاه به آینده داشته باشیم چه خواهد شد! قطعاً دنیای ده یا حتی بیست سال آینده ما تغییرات بسیاری خواهد کرد. شاید بیست سال پیش در چنین روزی، کسی نمی دانست تلفن همراه چیست و برندهای مطرح بازار چیزهای دیگری بودند، اما در حال حاضر همه جا بحث بر این است کدام اپلیکیشن بهتر است و چه کارایی دارد؟

تموک ( نرم افزار جامع خرید و فروش مواد اولیه و کالا )

 

با گسترش خدمات الکترونیک و نیاز روزمره خریداران و فروشندگان در برقراری ارتباط با یکدیگر، ما را بر این داشت تا نرم افزاری ارائه کنیم که در آن همه نیاز های مربوط به یک معامله سنتی دیده شود، بدین ترتیب کاربران به دور از پیچیدگی ها و مشکلات روش های معمول و سنتی، سهولت وآسانی را با استفاده از این سیستم جامع در معاملات تجاری تجربه می نمایند.

مجموعه شرکت بهینه گستر نانو دارای سابقه ای ده ساله در زمینه مواد شیمیایی بوده و تمامی مشکلات و معضلات مربوط به مراودات تجاری را بصورت ملموس تجربه کرده است و برای رفع آنها تصمیم به ایجاد یک نرم افزار گرفت تا ضمن به روز بودن و رفع ایرادات و معایب روند سنتی، دارای مزیت های جدید برای بهره وری بیشتر در مراودات تجاری باشد. لذا این مجموعه با ایجاد تیمی قوی در زمینه های الکترونیک، نرم افزار، توسعه و پشتیبانی روند شکل گیری ایده خود را به اجرا درآورده وبا تولید اپلیکیشن تموک (تامین مواد و کالا) آن را در معرض استفاده تمامی فعالین محترم تولید و بازرگانی قرار داده است.

شرکت بهینه گستر نانو این افتخار را دارد برای اولین بار سیستمی با این حجم از محتوا را راه اندازی نموده تا فعالین محترم اقتصادی در آن لذت استفاده از تکنولوژی روز را لمس نموده و با کنارگذاردن دغدغه های پیش پا افتاده در روش سنتی و معمول، تنها به پیشرفت کسب و کار خود بیاندیشند.


بازار 24 ساعته
پیگیری کالا
هزینه پایین
دسترسی آسان